Máchovo jezero

Tak jsme se s partou kamarádek domluvily, že si uděláme prodloužený víkend na Mácháči. Sbalila jsem si vše potřebné ke kempování a hodila do batohu foťák s pár kousky hezčího oblečení, kdyby náhodou jsme šly někam za zábavou.

V tu dobu jsem ještě netušila, že kempování na Mácháči je spíš o alkoholu a nonstop party než o opékání buřtů. Na takový život jsem si ale hodně rychle zvykla.

S holkama jsme se ubytovaly v kempu Bílý kámen. Zde se každou noc konaly minimálně dvě party, většinou jedna s oldschool hitama a druhá s moderní taneční hudbou.

Přes den se většinou chodí na pláže k jezeru. My byly jen na hlavní pláži. Je tu velký výběr fast food jídla i zábavy. Zároveň se poblíž Máchova jezera nachází hrad Bezděz. Ten jsme ale nestihli navštívit.

Já osobně jsem si tenhle prodloužený víkend hodně užila. I přesto, že nám počasí úplně nepřálo, člověk se u Mácháče opravdu nenudí.

Malé info na závěr.

Pokud jste kávový labužník, vaším největším kamarádem budou Drip coffee nebo-li filtrové pytlíky s kávou, které pouze zalijete horkou vodou. Trochu mě zarazilo, že na takových místech se vede pouze rozpustná káva nebo káva z automatu.

XOXO

elptackova

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s