Coffeespot: Café Páv

Dlouho jsem odolávala pokušení psát o jednotlivých kavárnách, ale neubránila jsem se tomu. Proto dnes píšu o prvním coffeespotu, který jsem několik dní zpátky navštívila. První kavárnou je Café Páv v Ploskovicích kousek od Litoměřic.

PROSTŘEDÍ

Kavárna se nachází v zámku v Ploskovicích, kde vás určitě zaujme velké množství pávů ve zdejších zahradách. Zabavit se zde tedy můžete krmením pávů (v kavárně vám pro ně prodají dobroty) nebo obdivováním zámku a zámeckých zahrad.

Kavárna nabízí posezení uvnitř i venku. Exteriér nabízí pohledy do zámeckých zahrad, interiér je minimalistický a vzdušný. Za mě velmi příjemné posezení s příjemnou obsluhou.

KÁVA

Do této kavárny dodává zrnka litoměřická pražírna Zoban. V nabídce zde máte veškeré kávy připravované pomocí pákového kávovaru. Brew kávu v nabídce sice nemají, za to si ale můžete užít vychytaný latté art. Mléko nabízejí kravské i rostlinné.

BISTRO

Kavárna kromě kávy a dalších nápojů nabízí i různé moc pěkné dezerty nebo pokrmy. Jelikož jsem toto místo navštívila v prosinci, nemohla jsem využít možnosti ochutnat zde i jejich zmrzku. Na tu si budu muset počkat do příštího roku.

Toto místo je ideální na jednodenní výlet, kde se setkáte se zábavou a hlavně s dobrou kávou.

XOXO

elptackova

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: